Aktuality
První dojmy - Windows 7 betaverze
(02.02.2009)
Všechny dojmy pocházejí z testovací betaverze Windows 7
Firefox 3.1 opět odložen
(02.02.2009)
Mozilla oznámila, že se vývoj nové verze 3.1 oblíbeného prohlížeče Firefox komplikuje a bude trvat o něco déle, než se původně předpokládalo.
Windows 7 beta budou do 12.února
(02.02.2009)
Veřejnou beta verzi Windows 7 tu máme už od 9. ledna a Microsoft informuje, že stahovat jí budete moci až do 12. února

O nás

itservices vzniká faktickým sloučením IT několika oddělení se stejným názorem které vzájemě na úrovni sdílení znalostí a zkušeností ale i fyzické vzájemné výpomoci dloudobě spolupracují . Tím se se itservices stává subjektem který má v IT a IS jen velmi málo omezené možnosti. Sloučením vzniká tým jako celek se zkušenostmi nasazováním a spravování IT z celé řady oborů jako například restaurace,hotely, stavební firmy, presonální agentury , prodej auta a jejich servis.

Sloučení v itservices je důsledkem systému uplaňování nejlepší praxe a našim zákazníkům přináší nejen podstané snížení celkových nákladů na vlasnictví IT ale i jistotu silného a výkonného týmu.

Naší právní subjektivitou je jeden z našich zákazníků firma Kariéra spol. s r.o.. Společnost Kariéra se de fakto dá považovat za naše vzorové řešení. Kariéra chápe fungující a spolehlivou informační technologii jako a záruku vysoké produktyvity práce. Kariéra jakožto vlastník itservices respektuje její faktickou subjektivitu a žádným způsobem do jejího fungování nezasahuje.


Premium Eneterprise solution for you bussines.


Nejlepší praxe:

Používání systému nejlepší praxe znamená, že naši zákazníci používají osvědčená řešení. Přizpůsobíme vám IT a IS na míru a to nejen z pohledu funkčnosti, výkonu a bezpečnosti ale i z pohledu nákladů na vlastnicví. Používáním osvědčených řešení je riziko vícenákladů vzniklých špatným projektem nebo nevhodným způsobem realitzace prakticky nulové.