Aktuality
První dojmy - Windows 7 betaverze
(02.02.2009)
Všechny dojmy pocházejí z testovací betaverze Windows 7
Firefox 3.1 opět odložen
(02.02.2009)
Mozilla oznámila, že se vývoj nové verze 3.1 oblíbeného prohlížeče Firefox komplikuje a bude trvat o něco déle, než se původně předpokládalo.
Windows 7 beta budou do 12.února
(02.02.2009)
Veřejnou beta verzi Windows 7 tu máme už od 9. ledna a Microsoft informuje, že stahovat jí budete moci až do 12. února

Enterprise

Přinášíme do firem firemní prostředí. To spočívá především v péči o ty kteří firmu dělají firmou tedy uživatele IS. Bereme uživatele jako do jisté míry principu funkce IT neznaléno a ke svěřenému majetku tedy PC nezodpovědného ale zároveň pro fungování firmy velmi důležitého.
  • Chráníme uživatele před tím aby svým chováním mohl poškodit svůj PC nebo snad celý IS, například stažením viru. To nejen vícestupňovou antivirovou kntrolou ale i například filtrem webového provozu.

  • Chráníme uživatele před tím aby nefunkčnost jeho PC byla ohrožujícím faktorem splnění jeho povinností. Uživatelská PC musí být v kterýkoliv okamžik 100% nahraditelná a to ve velmi krátkém čase bez ztráty jeho lokálně uložených dat.

  • Uživatel musí mít k dispozici potřebný komfort pro vykonávání své práce.

  • Uživatel jakožto vedoucí musí mít o činnosti svých podřízených přehled (kontrola historie přístupů k webu, monitorování e-mailu nebo i přímé zobrazení plochy)